Toнус интегралне плoчицe сa лaнoм

In stock

Toнус интегралне плoчицe сa лaнoм су лaгaн oбрoк идeaлaн зa свaки дaн.

79.00дин.

Подели

Нето количина: 120 g

Састојци: проклијала зрна пшенице 42 %, пшенично брашно Т-500, сунцокретово уље, вода, лан 4 %, кухињска со, средство за дизање теста (натријум-хидрогенкарбонат, динатријум-дифосфат).

Нутритивне вредности (100 g):
Енергетска вредност: 1852 kJ/442 kcal
Влакна: 5,99 g

There are no reviews yet.

Be the first to review “Toнус интегралне плoчицe сa лaнoм”